کارگاه یکروزه مراقبت های جنسی و اینترنتی برای بچه های هشت ساله،نه ساله ، و ده ساله


مبلغ سرمایه گذاری $30   و  90 هزار تومان برای ایران می باشد

مطالبی که قرار است فرزندان ما در این دوره آموزشی بیاموزند:


- کمک به آنها جهت شناخت کافی از بدن خود و رعایت مسایل بهداشتی و دلایل تغییرات در بدن بو گرفتن بدنشان و نیاز به نظافت بیشتر

- آموزش امنیتی  مراقبت کردن از بدن  و قسمت های خصوصی خود  و ارزش دادن به بدن خود

- آموزش نه گفتن به دست درازی ها و راههای نجات از موقعیت های ناراحت کننده و دفع افرادی که سعی دارند به آنها نزدیک شوند حتی با استفاده از تحقیر حیای آنها نسبت به بدنشان

- توضیحات مختصری درمورد حاملگی های زودرس و ناخواسته و راههای جلوگیری و مسولیت انسان نسبت به این اتفاق

-  آموزش احترام به بدن خود و دیگران

- توضیحاتی در مورد بلوغ ، و تغییراتی که با  آن روبرو هستند و کمک به آنها برای درک تغییرات بدنشان


 

ثبت نام برای ایران 

در این کلاس از تصاویر و اصطلاحات علمی استفاده می شود که کودکان هم یاد بگیرند و هم برایشان جذاب باشد.

آنهادر نقش یک انسان مسول یاد می گیرند که چگونه باید از بدن خود مراقبت کنند و حتی با وجود تفاوت ها و تغییرات ناخواسته آنها بدنشان را دوست بدارند. 

یاد می گیرند که بعلت وارد شدن در گروه دوستی و یا بدلیل باحال بودن مجبور به دوستی با جنس مخالف نیستند و هیچ بچه دیگری حق ندارد در مورد مناطق خصوصی او و تصمیماتی او می گیرد نظر بدهد و او را مسخره کند.

به هر حال کودکان ما وارد بازی های آنلاین می شوند در چت رومهای بازی ها با هم ارتباط دارند و نمی دانند چه اطلاعتی را می توانند با بقیه در میان بگذارند و چه اطلاعاتی را نمی توانند. به طور مثال آیا در شهر شما هم باران می آید یکی از  سوالات سو استفاده گران اینترنتی است که بسیاری از بچه ها حتی والدین نمی دانند……

سو استفاده های جنسی اینترنتی در این سنین بسیار رواج دارد و ما به آنها یاد می دهیم که چگونه اجازه ندهند این اتفاق بیافتد .


ثبت نام برای خارج از ایران این کلاس چه نفعی برای فرزندمان دارد؟

  •  کودکانمان بعد از گذراندن این کلاس با احتیاط وارد فضاهای اینترنتی می شوند و مطالب خصوصی، عکس و غیره را با غریبه ها درمیان نمی گذارند.
  •  به دست درازان و کودکان دیگر که قصد بولی آنها با دست زدن به قسمت های خصوصی دارند و یا با صحبت کردن در مورد آنها.
  •  بچه ها را آزار می دهند بتوانند به راحتی نه بگوییند و چطور خودشان را از مهلکه ها نجات دهند.
  •  اعتماد به نفس شان نسبت به بدنشان بالا می رود.
  •  بدنبال راههای اشتباه برای پیدا کردن جواب سوالاتشان نیستند و به آنها یا د می دهیم بجای پرسیدن از دوستان، غریبه ها و اینترنت سوالات خود را از والدین خود بپرسند.


  •  به حریم خصوصی دیگران احترام می گذارند و برای حریم خصوصی خود ارزش بیشتری قایل می شوند

 

برای والدین مقیم خارج از ایران


Fee: $30

برای ایران 
هزینه 90 هزارتومان

مدرس این درس


نغمه کشاورز

مربی و مشاور فرزندپروری نغمه کشاورز در سال ۱۳۵۸ در خانه ای پر از عشق با پدر و مادر میانه سن و بسیار مهربان و دو خواهر بزرگتر به دنیا آمد. دوران کودکی نغمه پر از ترس از جنگ بود، کودکی اش با خاطرات تلخ و شیرین آمیخته شده بود ، کودکی او با بازی با دوستان در کوچه در حالی که هواپیماهای جنگنده بمب را بالای سرشان می ریختند ، گذشت. تا به امروز صدای موتور هواپیما با عث اضطراب او می شود.


او در سال ۱۳۸۸ به همراه همسر دوست داشتنی خود ، که یک رهبر شگفت انگیز در تجارت است و همواره، خود و خانواده اش را به سمت بهتر شدن سوق می دهد، به کانادا مهاجرت می کند. دوره کارشناسی ارشد را کالیفرنیا می گیرد . نغمه اکنون یک مربی ، مدرس و مشاور والدین است. او نویسنده ۴ کتاب در حیطه تخصصی فرزندپروری است و تا کنون به بیشتر از ۱۵۰۰ خانواده در ۱۱ کشور دنیا کمک کرده است، اما آنچه که بیشتر از همه به آن افتخار می کند این است که او یک مادر است، مادر یک پسر ۱۳ ساله موفق ، خوشحال ، قاطع و با اعتماد به نفس. پسر نغمه ارشیا (نویسنده ۵ کتاب) و الگوی بسیاری از پسران و دختران است. نغمه کشاورز مطالعه و تحقیقاتش را در زمینه فرزندپروری از سال ۱۳۸۵ شروع کرده و تا کنون در زمینه فرزندپروری دارای 14 سال سابقه است.
 

کتابهای به چاپ رسیده از مدرس


کیانا 1  

کتابچه یادداشت احساسات، نظرات و اقدامات ( کتاب وقتی به دینا اومدی)

از تولد تا سه سالگی

وقتی به دنیا اومدی

اولین کتابی که مادران و پدران باید بخوانند 

از تولد تا سه سالگی

کیانا 2

کتابچه یادداشت احساسات، نظرات و اقدامات ( کتاب وقتی شیرین زبون شدی)

از سه تا شش سالگی

وقتی شیرین زبون شدی

 کتابی که مادران و پدران باید بخوانند 

ازسه  تا شش سالگی

فعالیتها، مسئولیت و مدارک آکادمیک و کتابهای تالیفی

• دانش آموخته در مقطع کارشنایس ارشد در رشته روانشاسی شاخه رفتارشنایسی از نشنال یونیورسی تی کالیفرنیا

• دانش آموخته در مقطع کارشنایسی در رشته اقتصاد از دانشگاه آزاد شیراز

• دوازده سال سابقه کاری به عنوان معلم، مشاور و لیدر در ایران و غرب کانادا

• مؤسس مجموعه آموزشی فرزندراه در تهران

• مؤسس مجموعه پرورش فرزند با نام کیدزوکادو در ونکوور کانادا

• مدرس تأیید شده از انستیتوی پرفسورجان گاتمن از واشینگتن

• عضو هیات مدیره و عضو شورای عالی بنیاد بین المللی (SACIF)

• مدیر مسؤل انتشارات Kidsocado Publishing House

• مؤلف ۴ کتاب آموزشی به نامهای

 “وقتی به دنیا اومدی”

 ” کیانا ۱″

 ” وقتی شیرین زبون شدی”

 ” کیانا ۲″فرزندان با ارزش ترین دارایی های پدر و مادرها هستند, ما تنها برای حفاظت از فرزندانمان حاضریم از خودمان هم بگذریم! در دنیای به سرعت رو به رشد امروز, انسان در اکثر زمینه ها به توسعه جدید دست یافته است. مثلاً در زمینه تکنولوژی یا پزشکی… ، اما متاسفانه در زمینه پرورشِ نسل آینده که بخشی کوچک از جمعیت امروز و کل جمعیت فردا را تشکیل می دهند، هنوز سیستم آموزشی و ‌‌‍‍‍‍‍‍‍ دیگر رسانه ها به روز رسانی نشده اند. عده ای از والدین با بهره گیری از راه هایی که بدون تکیه به علم به روز شده انسان شناسی است و تنها با اتکا بر روشهایی که یا تماماً منطبق بر اساس آموزشهای پدر و مادرانشان و یا کاملاً بر خلاف آن است ، با فرزندانشان برخورد میکنند. اما آیا این روشها بهترین شیوها برای پرورش با ارزش ترین داراییهای ما هستند؟ به شما تبریک میگویم ! این که اکنون شما این مطالب را می خوانید، بدین معناست که پرورش جگر گوشه تان برایتان بسیار مهم است. رسالت کیدزوکادو انتقال آگاهی به پدر و مادران، معلمان، مسئولان و تمامی افرادی است که به نوعی با آیندگان این مرز و بوم در ارتباط اند و این امر تنها با آگاهی از روشهای نوین پرورشی دنیا و به کارگیری فنون روانشناسی مدرن و اثبات شده جهانی میسر است. کلاب فرزندپروری کیدزوکادو هیچ گاه از کلمه تربیت استفاده نمیکند و به پرورش و راهنمایی معتقد است. تمام سعی من بر این است که با استفاده از تجربیات شخصی و تحقیقات و مطالعات بسیاری از بزرگان ، اسباب پرورش کودکی شاد و آینده ساز را برای شما فراهم آورم. البته بیشتر این تجربیات دست دوم بوده ! و پس از استفاده شخصی خودم برای پرورش فرزندم و نتیجه گرفتن، به شما انتقال پیدا می کنند. کلاب کیدزوکادو در ژانویه 2016 با نام فرزندراه شروع به کار کرد. همزمان در کانادا و ایران به فعالیت خود که کمک به مادران و پدران برای داشتن فرزند موفق و خانه آرام است ادامه می دهد. شعار ما این است فرزندموفق - والدین خوشحال و خانه آرام حق همه خانواده هاست.
مر