رسانه کیدزوکادو


تماس با ما


 
 

روز جهانی کودک

سازمان ملل روز 20 نوامبر را روز جهانی کودک نام نهاده است و این روز حقوق کودکان دوباره بررسی خواهد شد. کودکان مخلوقات بسیار با ارزش و در عین حال بسیار ظریفی هستند کودکان حقوقی مخصوص به خودشان دارند که باید توسط ما بزرگتر ها حمایت و اجرا شود یونیسف هر ساله مراسمی را برگزار می کند که این حقوق را بیشتر و بیشتر در جهان انتشار دهد اما با وجود این هنوز حتی در کشور های بسیار پیشرفته ساده ترین حقوق کودکان در خانه و در جامعه پایمال می شود

ویدیو در وب سایت آپارات
 
 

افزایش تمرکز کودکان قسمت  اول

تمرکز چیست؛؟ راهکار کاربردی که باعث افزایش تمرکز چگونه تمرکز می‌کنیم؟ راهکارهای افزایش تمرکز

ویدیو در وب سایت آپارات

 
 

افزایش تمرکز کودکان قسمت  دوم

آیا می دانید می توانید میزان تمرکز یا اتنشن اسپن و کیفیت تمرکز کودکان را با جدید ترین متدها بالا ببرید برا ی اطلاعات بیشتر به شبکه اینستای ما بپیوندید https://www.instagram.com/kidsocado/

  ویدیو در وب سایت آپارات
 
 

مدیتیشن برای افزایش تمرکز کودکان 3 تا 17 سال

این مد یتیشن برای کودکان 3- 17 مناسب می باشد به آنها کمک می کند که احساسات خود را تنظیم کنند و بتوانند برای کارهای خود تمرکز کافی داشته باشند . انجام این تمرین هفته ای یکبار کمک می کند که کودکان زندگی بهتر و عملکرد بهتری در درس داشته باشند داشته باشند.

ویدیو در وب سایت آپارات

 
 

آیا موبایل، بلوتوث و یا وای فای خطرناک است

یکی از مهمترین دلایل اینکه اینروزها تعداد سرطان های مغزی در کودکان زیاد شده است. با این راهکارهای ساده می توانیم امواج خطرناک را از محیط مان دور کنیم آسیب هایی که این روزها امواج بر سلول های بدن ما می آورند بسیار زیاد است .

ویدیو در وب سایت آپارات

 
 

چرا کالسکه مهم است

کالسکه ها معمولاً با در نظر گرفتن رنگ ، مدل ، برند، و قیمت انتخاب می شوند. اما معیار های انتخاب دیگری هم هستند که مهمتر از معیار هایی مانند برند و رنگ هستند و این معیار ها اگر در نظر گرفته شوند باعث می شوند در نوع نگرش فرزند ما تاثییر داشته باشد در افزایش اعتماد به نفس و احساس تعلق اش به دنیا ! برای آموزش های بیشتر به وبسایت فرزندراه دعوتتان می کنم.

ویدیو در وب سایت آپارات  
 
 

دلایل بی احترامی کودکان

بسیاری از والدین از من می پرسند که چرا کودکشان به آنها احترام نمی گذارد و با اینکه آنها از بسیاری از روشهای تربیتی مدرن استفاده می کنند و هیچگاه به کودکشان بی احترامی نکرده اند اما زمانی که همین والدین کودک بودند با اینکه پدر و مادرشان بسیار آنها را کتک زده اند و از علم فرزند پروی چیزی نمی دانستند اما کودکانشان که همان والدین اکنون هستند به آنها بسیار احترام می گذاشتند و می گذارند. دلیل کامل آن در این ویدیو آمده است.

مشاهده ویدیو در وبسایت آپارات