نقش والدین در ایجاد باورهای فرزند

 

مصاحبه با استاد امین القاسی زاده-‌نقش والدین در ایجاد باور‌های فرزند

”باورهایت را تغییر بده؛
              از گذشته‌ات رها شو؛
                           در حال زندگی کن؛
                                با امید به استقبال آینده برو؛
                                                             و دوباره جوانه بزن… مصاحبه شنیدنی با استاد امین القاسی زاده مربی و مشاور و استاد دانشگاه- قسمت اول  
 

در صورتی که برای باز کردن ویدیو بالا مشکل دارید اینجا را کلیک کنید

مشاهده ویدیو در آپارات مصاحبه شنیدنی با استاد امین القاسی زاده مربی و مشاور و استاد دانشگاه- قسمت دوم


 
 در صورتی که برای باز کردن ویدیو بالا مشکل دارید اینجا را کلیک کنید

مشاهده ویدیو در آپارات


 مصاحبه شنیدنی با استاد امین القاسی زاده مربی و مشاور و استاد دانشگاه- قسمت سوم 

 
 

در صورتی که برای باز کردن ویدیو بالا مشکل دارید اینجا را کلیک کنید

مشاهده ویدیو در آپاراتامین القاسی زاده کیست؟

 امین القاسی‌زاده در سال ۱۳۵۹ در شهر شوشتر خوزستان متولد شد و از سال ۱۳۸۸ در حوزه بازاریابی، فروش و موفقیت به آموزش و مربی‌گری مشغول  گردید. وی در این سال‌ها به افراد مهارت‌هایی را آموزش داد که بتوانند ذهن خود را برای تغییر و رسیدن به موفقیت برنامه‌ریزی کرده تا زندگی آرام و شادی داشته باشند.

تمام آن‌چه را آموزش داد، بارها از نظر علمی و عملی بررسی کرده و ابتدا خود در زندگی‌اش تجربه کرد است و نتایج مثبت آن را به چشم دیده بود.  او عاشق یادگیری و آموزش‌دادن است و همین موضوع باعث شد در سال‌های گذشته در دوره‌های آموزشی مختلفی در داخل و خارج از کشور شرکت کند و نتیجه آن طراحی و اجرای سمینارها و دوره‌هایی در حوزه‌های موفقیت، بازاریابی و فروش بود.

مسئولیتها و فعالیت های استاد امین القاسی زاده

 • عضو فدراسیون بین‌المللی کوچینگ
 • عضو انجمن بین‌المللی IN NLP آلمان
 • عضو انجمن بین‌المللی IA NLP سوئیس
 • عضو انجمن بین‌المللی IB NLP آمریکا
 • کارشناس ارشد مدیریت اجرایی MBA
 • مدرس دانشگاه در حوزه بازاریابی و فروش
 • فارغ‌التحصیل نخستین دوره نوابغ فروش ایران
 • حضور در بیش از ۵۰ برنامه رادیویی و تلویزیونی
 • برگزاری بیش از ۲۰۰ سمینار آموزشی در کشور
 • برگزاری بیش از یکصد کارگاه تخصصی در کشور
 • مشاور چندین شرکت داخلی در زمینه توسعه بازار و برندینگ”داستان زندگی امین القاسی زاده”

او متولد شهر زیبا و با صفای شوشتر است و سال‌های کودکی، نوجوانی و جوانی او در این شهر گذشت. دانشگاه رشته معماری را شروع کرده بود البته بعدها از این رشته انصراف داد و مدیریت خواند.

در زمان دانشجویی به آموزشگاه کامپیوتر برادرش می‌رفت و به او کمک می‌کرد. به مرور فوت و فن کار را یاد گرفت و فروشگاهی برای فروش کامپیوتر راه‌اندازی کرد.

سپس فروشگاه را توسعه داد و توانست  شعبه‌های دیگری نیز تاسیس کند. در همان دوران در دانشگاه، استادی داشت که به  او پیشنهاد کرد تا در برخی دوره‌های آموزشی در زمینه بازاریابی و فروش را در تهران شرکت کند. یکی از آن دوره‌ها، دوره نوابغ فروش آقای محمود معظمی بود.

در ادامه سعی کرد هر دوره آموزشی که برای پیشرفت کاری‌ لازم است را با هر هزینه‌ای شرکت کند و همزمان به بسیاری از دوستان و همکارانش برای توسعه کارشان مشاوره هم می‌داد.

زمانی که برای من «نه گفتن» سخت‌ترین کار دنیا بود…

 او می گوید :

“همه چیز به ظاهر خوب پیش می‌رفت. اما یک روز به خودم آمدم و دیدم نزدیک به ۲۰۰ میلیون تومان بدهکار هستم و در شرایط مالی خیلی سختی گرفتار شده‌ام. زیرا به مشتریان کامپیوتر را به صورت اقساطی می‌فروختم و به دلیل خجولی نمی‌توانستم مطالباتم را از آن‌ها پیگیری کنم.البته خجولی و عدم توانایی «نه گفتن» در روابط شخصی من هم با دیگران تاثیر منفی می‌گذاشت و گاه بدون آن‌که راضی باشم مجبور می‌شدم مبالغی را به دوستان و آشنایان قرض دهم و حتی بدهی‌های بانکی آن‌ها را نیز پرداخت کنم!”

آموزش‌هایی که یک چیزی کم داشتند!

اما همه چیز از آن‌جایی شروع شد که روزی با خود گفت: «امین؛ تو این همه کلاس آموزشی رفته‌ای و روی آموزش خودت سرمایه‌گذاری می‌کنی؛ اما چرا تاثیری از آن‌ها را در زندگی‌ات نمی‌بینی؟ و آیا کاری را که انجام می‌دهی دوست داری؟ و در زندگی به دنبال چه هستی؟ و ده‌ها سوال مشابه…»

یک روز تصمیم گرفت فروشگاه کامپیوتر را  تعطیل کند.

تاسیس آکادمی پویش

بعد از آن  به خود گفته بود «آموزش» چیزی است که عاشق آن است و می‌تواند زندگی او و دیگران را تغییر دهد. در همان زمان آکادمی پویش را در اهواز تاسیس کرد و به طور تخصصی و عاشقانه وارد حیطه آموزش شد.

در ابتدا به آموزش بازاریابی و فروش می‌پرداخت و توانست به صدها نفر اصول حرفه‌ای آن را آموزش دهد و همزمان در دوره‌های آموزشی مختلفی در داخل و خارج از کشور شرکت می‌کرد.

یکی از افتخارات او این است که توانسته بدون واسطه در کلاس درس اساتید بزرگ ایران و خارج از کشور درس زندگی بیاموزد. آن‌ها را در زندگی شخصی و اجتماعی خودم پیاده‌ کرده و سپس حاصل آموخته‌ها و تجربیاتش را در قالب دوره‌های آموزشی مدون کرده و در اختیار سایرین قرار دهد.

او با افتخار می گوید:”تقریبا پس از سه سال شروع کار آموزش، توانستم از یک امین با ۲۰۰ میلیون تومان بدهکاری، امین دیگری با چند میلیارد تومان درآمد سالانه بسازم و این شانس را داشتم که از سال ۱۳۸۸ تاکنون به طور مستقیم به چند هزار نفر آموزش دهم.”
نویسنده کتابهای  باورهای ناپیدا و تیغ 


برای تهیه کتاب تیغ در آمازون می توانید اینجا را کلیک کنید:


خرید کتاب تیغ از آمازون