درباره ما


تماس با ما

کلاب فرزندپروری کیدزوکادو

 
فرزندان با ارزش ترین دارایی های پدر و مادرها هستند, ما تنها برای حفاظت از فرزندانمان حاضریم از خودمان هم بگذریم!
در دنیای به سرعت رو به رشد امروز, انسان در اکثر زمینه ها به توسعه جدید دست یافته است. مثلاً در زمینه تکنولوژی یا پزشکی… ، اما متاسفانه در زمینه پرورشِ نسل آینده که بخشی کوچک از جمعیت امروز و کل جمعیت فردا را تشکیل می دهند، هنوز سیستم آموزشی و ‌‌‍‍‍‍‍‍‍ دیگر رسانه ها به روز رسانی نشده اند.
عده ای از والدین با بهره گیری از راه هایی که بدون تکیه به علم به روز شده انسان شناسی است و تنها با اتکا بر روشهایی که یا تماماً منطبق بر اساس آموزشهای پدر و مادرانشان و یا کاملاً بر خلاف آن است ، با فرزندانشان برخورد میکنند. اما آیا این روشها بهترین شیوها برای پرورش با ارزش ترین داراییهای ما هستند؟
به شما تبریک میگویم ! این که اکنون شما این مطالب را می خوانید، بدین معناست که پرورش جگر گوشه تان برایتان بسیار مهم است.
رسالت کیدزوکادو انتقال آگاهی به پدر و مادران، معلمان، مسئولان و تمامی افرادی است که به نوعی با آیندگان این مرز و بوم در ارتباط اند و این امر تنها با آگاهی از روشهای نوین پرورشی دنیا و به کارگیری فنون روانشناسی  مدرن و اثبات شده جهانی میسر است.
کلاب فرزندپروری کیدزوکادو هیچ گاه از کلمه تربیت استفاده نمیکند و به پرورش و راهنمایی معتقد است.
تمام سعی من بر این است که با استفاده از تجربیات شخصی و تحقیقات و مطالعات بسیاری از بزرگان ، اسباب پرورش کودکی شاد و آینده ساز را برای شما فراهم آورم. البته بیشتر این تجربیات دست  دوم بوده ! و پس از استفاده شخصی خودم برای پرورش فرزندم و نتیجه گرفتن، به شما انتقال پیدا می کنند.
کلاب کیدزوکادو در ژانویه 2016 با نام فرزندراه شروع به کار کرد. همزمان در کانادا و ایران به فعالیت خود که کمک به مادران و پدران برای داشتن فرزند موفق و خانه آرام است ادامه می دهد. شعار ما این است فرزندموفق - والدین خوشحال و خانه آرام حق همه خانواده هاست.

                                                                                                                                                                            نغمه کشاورز

خلاصه ای کوتاه از داستان زندگی و کاری نغمه کشاورز

نغمه کشاورز در سال ۱۳۵۸ در خانه ای پر از عشق با پدر و مادر میانه سن و بسیار مهربان و دو خواهر بزرگتر به دنیا آمد. دوران کودکی نغمه پر از ترس از جنگ بود، کودکی اش با خاطرات تلخ و شیرین آمیخته شده بود ، کودکی او با بازی با دوستان در کوچه در حالی که هواپیماهای جنگنده بمب را بالای سرشان می ریختند ، گذشت. تا به امروز صدای موتور هواپیما با عث اضطراب او می شود.

او در سال ۱۳۸۸ به همراه همسر دوست داشتنی خود ، که یک رهبر شگفت انگیز در تجارت است و همواره، خود و خانواده اش را به سمت بهتر شدن سوق می دهد، به کانادا مهاجرت می کند. دوره کارشناسی ارشد را کالیفرنیا می گیرد . نغمه اکنون یک مربی ، مدرس و مشاور والدین است. او نویسنده ۴ کتاب در حیطه تخصصی فرزندپروری است و تا کنون به بیشتر از ۱۵۰۰ خانواده در ۱۱ کشور دنیا کمک کرده است، اما آنچه که بیشتر از همه به آن افتخار می کند این است که او یک مادر است، مادر یک پسر ۱۳ ساله موفق ، خوشحال ، قاطع و با اعتماد به نفس. پسر نغمه ارشیا (نویسنده ۵ کتاب) و الگوی بسیاری از پسران و دختران است. نغمه کشاورز مطالعه و تحقیقاتش را در زمینه فرزندپروری از سال ۱۳۸۵ شروع کرده و تا کنون در زمینه فرزندپروری دارای 14 سال سابقه است.
 

کتابهای به چاپ رسیده از مدرس

فعالیتها، مسئولیت و مدارک آکادمیک و کتابهای تالیفی

• دانش آموخته در مقطع کارشنایس ارشد در رشته روانشاسی شاخه رفتارشنایسی از نشنال یونیورسی تی کالیفرنیا

• دانش آموخته در مقطع کارشنایسی در رشته اقتصاد از دانشگاه آزاد شیراز

• دوازده سال سابقه کاری به عنوان معلم، مشاور و لیدر در ایران و غرب کانادا

• مؤسس مجموعه آموزشی فرزندراه در تهران

• مؤسس مجموعه پرورش فرزند با نام کیدزوکادو در ونکوور کانادا

• مدرس تأیید شده از انستیتوی پرفسورجان گاتمن از واشینگتن

• عضو هیات مدیره و عضو شورای عالی بنیاد بین المللی (SACIF)

• مدیر مسؤل انتشارات Kidsocado Publishing House

• مؤلف ۴ کتاب آموزشی به نامهای

 “وقتی به دنیا اومدی”

 ” کیانا ۱″

 ” وقتی شیرین زبون شدی”

 ” کیانا ۲″

همراهان کیدزوکادو